دستگاه جوشکاری وینر

سوالات متداول

برای راحتی و راهنمایی شما مشتریان و مصرف کنندگان گرامی، در این صفحه به سوالات متداول که از سوی شما در طی زمان پرسیده شده پاسخ داده ایم. اگر سوال شما در سوالات زیر موجود نمی باشد لطفا با شماره شرکت تماس بگیرید یا از فرم تماس با ما استفاده نمایید.

021-66705010

فرم تماس با ما

اینورتر 2011 با این اندازه کوچک واقعا در چه حد توان کار دارد؟

با توجه به کیفیت بالای تولید و استفاده از بهترین و مناسبترین قطعات(به عنوان مثال IGBT کره ای) به آسانی توان ذوب کردن الکترود تا سایز 3/2 را دارا می باشد. همچنین با استفاده اصولی که برای اینورترها تعریف شده است، طول عمر بالایی نیز دارد.

آیا شرکت وینر مجموعه تولیدی می باشد؟

بله. شرکت وینر با توجه به مد نظر قرار دادن کیفیت محصولات و همچنین تنوع کالایی بسیار بالا و کامل در زمینه جوش و برش، هم کارخانه تولیدی است و هم در مورد دستگاههای فوق تخصصی و بعضی قطعات خاص واردکننده از کشورهایی نظیر کره جنوبی، چین و … می باشد.

جوش دائم و جوش مقطعی با الکترودهای سایز مختلف به چه معناست؟

با یک مثال ساده پاسخ می دهیم: اینورتر با توان کاری الکترود 3/2 به صورت دائم و الکترود 4 به صورت مقطعی به این معنی است که در طول یک روز کاری، شما کار مشخصی دارید و فلز با ضخامت مشخص جوش می دهید که الکترود سایز 3/2 برای آن مناسب و کافی است. در این حالت شما مجاز هستید به صورت دائم با الکترود سایز 3 جوشکاری نمایید. حال اگر به صورت موقت و موردی در حین کار نیاز به اتصال قطعه ضخیم تر یا سایز بزرگتر داشته باشید، برای همان قسمت از کار الکترود سایز 4 را مورد استفاده قرار داده(مقطعی) و مجددا در ادامه با الکترود سایز 3 به جوشکاری می پردازید.

جوش سلولزی به چه معناست؟

با استفاده از الکترود تخصصی 6010 و سایر الکترودها با عنوان سلولزی و اینورتر با قابلیت جوش سلولزی، جوش یکنواخت، نرم، بدون خلل و فرج و بسیار تمیز خواهید داشت.

شرکت وینر چند سال سابقه فعالیت دارد؟

سابقه و تجربه این مجموعه در زمینه مرتبط، به سال 1377 باز میگردد. اما به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای در زمینه دستگاه جوش اینورتر با برند انحصاری وینر از سال 1396 در خدمت شما عزیزان است.

بهترین اینورتر برای جوشکاری آلومینیوم چه نوع اینورتری می باشد؟

بهترین، مناسبترین و تخصصی ترین اینورتر برای جوشکاری آلومینیوم یا اینورتر تیگ AC/DC پالسی و یا اینورتر میگ دبل پالسی می باشد.

آیا اینورترهای وینر از استانداردهای لازم برخوردار می باشد؟

بله. شرکت وینر دارای استاندارد های ISO9001, ISO10004 و کلیه اینورترها دارای استانداردهای CE, ICE, ISIRI می باشند.

تفاوت جوشکاری میگ و تیگ در چه مواردی است و هر کدام مناسب چه نوع کاری می باشد؟<br />

تفاوت اصلی جوشکاری تیگ(آرگون) و میگ(CO2) در این است که جوشکاری تیگ تخصصی تر، با سرعت کمتر و ظرافت بسیار بیشتر بوده و در مقابل جوشکاری میگ آسان تر، با سرعت بیشتر و ظرافت کمتر می باشد. در نتیجه جوشکاری آرگون بسیار مناسب صنایع حساس و دقیق و ظریف اعم از مصنوعات زینتی و جوشکاری میگ مناسب فعالیت های صنعتی می باشد.

فرایند جوشکاری آرگون خراشی به چه معناست؟

در اینورترهای MMA(الکترود) و میگ، با روش خاص و اتصال گاز آرگون می توان به صورت خیلی مقطعی در موارد خاص و لازم جوش آرگون انجام داد.

آیا دستگاهی تحت عنوان اینورتر سه کاره (الکترود، میگ و تیگ) وجود دارد؟

بله. دستگاه میگ و الکترود با قابلیت آرگون خراشی.

آیا با اینورتر معمولی الکترود می توان برروی سایر فلزات جوشکاری کرد؟

بله. ولی کیفیت جوش بسیار پایین و شکننده خواهد بود و یا نمای جوش بسیار ضعیف.

اینورتر با تکنولوژی ماسفت بهتر است یا تکنولوژی IGBT؟

امروزه با توجه به پیشرفت چشمگیر قطعه IGBT و کاهش قیمت نسبت به زمان گذشته، می توان عنوان کرد اینورتر با تکنولوژی IGBT، پیشرفته ترین سیستم قلمداد می شود.

کابل جوش و کابل اتصال هریک را به کدام قطب اینورتر باید متصل کرد؟

در اصل در فرآیند جوش دادن یا ندادن (درست کار نکردن)دستگاه فرقی ایجاد نمی کند. اگر کابل جوش به قطب مثبت متصل شود نتیجه نفوذ بیشتر جوش خواهد بود و اگر به قطب منفی متصل شود سرعت بالای ذوب شدن حاصل خواهد شد.